Piridex – Pano, Not, Teknik ve Özel Kağıtlar

 

Paspas ve yedek parçaların temizlenmesi
Paspas Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Paspas, bir evi veya ofisi temizlemek için yaygın olarak kullanılan süngerimsi bir paspastır. Evi temizlerken ıslak alanları kurutmak veya yerleri paspaslamak için kullanılan temizlik maddesi olarak bilinir. Bu, bir sünger ve kullanışlı bir çubuğun ucuna tutturulmuş bir kovadan oluşan bir settir. Piridex Suya daldırıldıktan sonra, yağ keçesinin bulunduğu paspas kovasına püskürtülerek temizlenebilir. Kilimlerde genellikle çok emici süngerler bulunur. Mobil mekanizmalar çok sağlam ve dayanıklıdır.

Halı alırken nelere dikkat etmelisiniz, seçeceğiniz ürünler size özel olmalıdır. Bu ürünü kullanacağınız için kolay ve rahat olmalıdır. Satın aldığınız paspasın kullandığınız yüzeylere zarar vermemesi veya çizmemesi çok önemlidir. Bu nedenle yumuşak bir bez veya fırçalar tercih edilebilir.

https://piridex.net/
Paspas çeşitleri ve modelleri nelerdir?
Kaliteli yapısı gereği ana temizlik maddelerinden biri olan paspas, farklı tip ve modellerde gelmektedir. Zemin paspası ıslak, nemli ve kendi kendine tutunması nedeniyle temizliğin en önemli parçasıdır. Paspas bezleri, Velcro veya kendinden kilitlemeli klipsler kullanılarak makineye bastırılabilir. Halı çeşitleri ve uygulama alanları:

https://piridex.org/
Islak paspas
Her alanda kullanılabilen bir halı türüdür. Ayağınızla düğmeye basarak paspası değiştirebilirsiniz. Bu tip pamuklu paspas, kirli yüzeylerin temizliğinde kullanılır. Islak yapısı sayesinde zeminden gelen kir ve yağı kolayca emer.
Islak paspas
Bu tip paspas en çok tercih edilen temizlik maddesidir. Temizlik sektöründe neredeyse en çok kullanılan türdür. Küçük zeminler ve kısa sürede kolay temizlik için kullanılır. Islak paspasın üç bölümü vardır. Bu bir paspas sapı, bir paspas sapı ve bir paspas ipidir.
Orlon Paspas
Akrilik yapısı sayesinde elektrostatik malzemeden üretilmiştir. Otellerde, evlerde ve işyerlerinde kenarları açık, tozlu dokusu iyi olan bir halı çeşididir. 40, 50, 60 ve 80 cm uzunlukları mevcuttur, çalkalanarak ve vakumlanarak temizlenebilir.
Mikrofiber paspas
Mikrofiber, insan saçından daha ince bir malzemedir. Kumaşın tamamı üçgen liflerden oluşur. Bu nedenle tozu çok iyi toplar ve zeminden en küçük parçacıkları bile alabilir. Temizlemek için bu kafaları yıkayın. Sabun ve su ile rahatlıkla yıkanabilir.
Viladal ıslak paspas
Vidalı kulplu cihazlarla kullanılan paspas türüdür. Zemini temizlemek için tasarlanmış bir temizlik paspasıdır.
İki kovalı paspas

Bu, büyük işletmelerde (okullar, hastaneler vb.) Yaygın olarak kullanılan iki kovalı bir temizleme kitidir. Tablet ve Spin Mopa’ya benzer şekilde, bu set iki büyük kova içerir. Otomotiv tasarımına sahiptir. Taşıması kolay. Bu, temizliği hızlı ve kolay hale getirir. Paspas modelleri benzer temizleme cihazlarıdır. Bazıları yuvarlak, diğerleri dikdörtgendir.

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir