katiponline.com: Klavye Hız Testi

En İyi Klavye Çkızılışma Sitesi

On Parmak Online Klavye Çkızılışması
Bilgisayarda yazı yazarken ne derece hızlı olduğunuzu merak ediyorsanız, klavye çabukluk testi yapabileceğiniz internet siteleri tam size göre. Bu internet siteleri ile klavyede yazı tahrir çabuklukınızı görebilir, kızılıştırmalar yapabilir ve yeterince çkızılışırsanız bir ruz kendinize ait bir rekorun sahibi olabilirsiniz.
Günümüz dünyasında dürüstıllı telefon klavyelerine hapsolmuş olsak da bilgisayarda klavye kullanarak yazı açmak, özellikle hızlı yazabilmek hala son paye önemli bir kapasite. Duyduğunuz şeyleri aynı anda klavye ile yazgıya dökmek kabilinden önemli beceriler, yaşamın pek çok yerında emekinizi kolaylaştıracaktır. Yazı yazarken ne derece hızlı olduğunuzu öğrenebileceğiniz birfena klavye çabukluk testi sitesi bulunuyor. Klavye çabukluk testi internet sitelerinin pek çoğu Türki ve İngilizce olsa da birtakımlarında ansızın bir araba kıstak seçeneği görebilirsiniz. Yeni öğrendiğiniz bir kıstak üzerinden klavye çabukluk testi yaparak o dilin inceliklerini öğrenebilir ve alışık olmadığınız bir tahrir stiline parmaklarınızı kızılıştırabilirsiniz. Yeterince çkızılışırsanız, siz yazı yazdıktan sonra klavye üzerinde kötü tütmesini da sağlamanız olabilir.
Online Klavye Düellosu
Online klavye düellosu sayesinde kullanıcıların birbirleri arasında yarışmaarak hoş bir yarış içinde klavye çkızılışması yapması sağlanmaktadır. Kullanıcılara kolay olması açısından yargılama olarak haberleşebilecekleri chat ekranı kullanıma sunulmuşdolaşma. Böylelikle klavye düello öncesinde ve sonrasında kullanıcıların birbirleri ile hafif bir şekilde muhabere kurabilmektedir.
Bunun huzurı silsile kullanıcılar karşıtlıklı klavye yarışmaması yahut farklı bir deyişle düello yapacağı kabilinden, tıknaz düello özelliği ile 100’lerce zat aynı anda klavye yarışmaması yapabilmektedir. Öyle ki, 126 zat ile yanında sitede tıknaz klavye düellosu gerçekleştirilmiş ve üstün dereceli olarak kayıtlara geçkintir.
Ayrıca sitemiz üzerinde oluşturulan rütbeleri elde etme konusunda birfena adayın yarışmatığını da görebilmek mümkündür. Bu rütbeler;
• Çaylak
• Stajyer
• Duhulken
• Cambaz Kırcı
• Tuş Yakan
• Klavye Bükücü
• Klavyeşör
Klavye Yol Testi
Klavye Yol Testi ile yanında sizlerde 1 an, 3 an ve 5 dakikalık periyotlar arasında kendinizi deneyerek seviyenizi ölçebilirsiniz. Klavye çabukluk testi siz değerli üyelerimizin seviyenizi sabitleme edebilmeniz açısından oldukça koskocaman bir öneme sahiptir. “Klavye Yol Testine Mirla!” butonuna tıklanılması ile yanında başlayacağınız bu başkanüvende sizlerde adınızı en yeğin skorlar kısmına yazdırabilirsiniz.
Klavye çabukluk testi aynı zamanda siz değerli üyelerimizin on inç tahrir eğilimine ve leziz bir şekilde devamlı olarak çkızılışma gerçekleştirmenize olanak vermektedir. Yapmış olduğumuz analizler neticesinde klavye çabukluk testinde birfena kişinin kendi rekorunu egale eylemek ciğerin devamlı olarak çkızılışma yaptığını ve aksiyon gösterdiğini görmekteyiz.
Klavye Çkızılışması
Klavye çkızılışması bölümünde, klavye mülakat uygulaması, özel alıştırma sahası ve kendi metninde çkızılış kabilinden birfena çağ arz almaktadır. Bu taksimmlerin her biri kendi içinde farklı özelliklere sahiptir.
Bunun huzurı silsile “Kombine Klavye Çkızılışması” ile yanında kullanıcılar istedikleri gün belirlenen tarih aralığında çkızılışcevher sıkılabilir ve çkızılışma sonucunu görebilirler. Bu şekilde kullanıcıların 1 ruz, 3 ruz, 1 hafta ve 1 aylık gün dilimleri arasında çeşitli kullanıcılar ile yanında hoş bir yarış içinde çkızılışma yapması hedeflenmiştir.
Türki üzerinden klavye çkızılışması yapabileceğiniz sitenin öne çısoy özelliği ise test ciğerin onlarca farklı sağlam sunuyor olması. Test ciğerin sunulan metinlerin pek çoğu hukuki metinlerdir. Bu sayede günlük hayattaki pek karşıtlaşılmayan kelimeleri bile görmüş ve alışık olmadığınız kelimeleri tahrir konusunda kendinizi vüruttirmiş olursunuz. Testi dilediğiniz kabilinden özelleştirmeniz olabilir.
F Klavye Dersleri
F klavye dersleri ile yanında on inç yazmayı öğrenmeye başlayabilirsiniz. Sitenin arayüzü ve test aracı oldukça farklı. Başka sitelerden farklı olarak sunulan bu arayüzünde okullar tarafından çoğunlukla kullanıldığı ve beğenildiğini görmekteyiz. Özellikle derslerin şu şekilde oluşu kullanıcıları kendisine fanatik bırakmıştır;
• Sol Yurt Parmak Çkızılışması
• Sağ Yurt Parmak Çkızılışması
• Sol Yurt Çkızılışması
• Sağ Yurt Çkızılışması
Q Klavye Dersleri
Q klavye dersleri ile yanında on inç yazmayı öğrenmeye başlayabilirsiniz. Sitenin arayüzü ve test aracı oldukça farklı. Başka sitelerden farklı olarak sunulan bu arayüzünde okullar tarafından çoğunlukla kullanıldığı ve beğenildiğini görmekteyiz. Özellikle derslerin şu şekilde oluşu kullanıcıları kendisine fanatik bırakmıştır;
• Sol Yurt Parmak Çkızılışması
• Sağ Yurt Parmak Çkızılışması
• Sol Yurt Çkızılışması
• Sağ Yurt Çkızılışması

Tutanak Katipliği Mülakat Soruları
Tutanak Katipliği Mülakat Soruları, mesleki fen, umumi irfan ve çıkmış mülakat sorularından oluşmaktadır. Mesleksel fen içinde; Tutanak Katipliği, çeşit mevzuatı, umumi tüze kavramları, adli terimler, Doğruluk Bakanlığı Teşkilat ve Görevlerine ilişkin sorular arz almaktadır. Umumi irfan içinde; Mustafa Kemal Atatürk İlke ve İnkılâp Tarihi, Cumhurbaşkanlarımız, Türkiye’nin ve dünyanın enleri kabilinden muhtelit ve aktüel sorular bulunmaktadır. Çıkmış mülakat sorularında ise; meydana getirilen mülakatlar sonrasında internet üzerinde kullanıcıların yorumlarında belirtilen sorular derlenerek yalnızca yanıt halinde sizlere sunulmuşdolaşma.
Tutanak katipliği mülakat sorularının huzurı silsile mübaşirlik mülakat soruları ve İKM mülakat soruları da arz almaktadır. Adaylar mafevkda belirtmiş olduğumuz mesleki fen, umumi irfan ve çıkmış mülakat sorularından mülakata ilişkin olarak çkızılışma yapabilmektedirler.
Klavyede Hızlı Tahrir
Klavye kullanmaya ne derece kızılışmış olsanız da tahrir çabuklukınız artmıyor mu? Ihtimal bile atladığınız 1-2 ufak amma önemli bekçi olabilir. Sadece çabucak hepimiz günlük hayatta klavye kullanıyoruz. Kimimiz sahne oynarken kullanıyor, kimimiz çkızılışırken; kimimiz ödev yaparken ve kimimiz başkalarıyla haberleşirken. Bu aleti hızlı değerlendirmek ise gayemiz ne olursa olsun avlu kurtarabiliyor.
Birfena beşer klavye kullanırken sol elini ‘ASDF’ harflerinin üstünde, sağ elini ise ‘JKL’ harflerinin üzerinde tutuyor. Bu yaklaşık çabukluk ciğerin uygulama bir konum adetlabilir, ancak dakikada 50 kelimeyi aşmak istiyorsanız ellerinizi beş altı elan heveslimanızı öneriyoruz. Örneğin sol aşiret parmaklarınızı ‘AERH’ ve sağ aşiret parmaklarını ise ‘MOP’ harflerine yakın sara hevesliarsanız, bu pozisyona kızılıştıktan sonra klavyenin arz yerine kolay ulaşmanız kolaylaşabilir.
Klavyede Elbette Hızlanılır?
Yazarken yaptığınız bir sözcük hatasından sonra ‘backspace’ tuşuna basılı izlemek evet da ense arkaya basmak size gün kaybettirebilir. Fakat son yazdığınız kelimeyi külliyen silen bir tuş kombinasyonu bulunan. Windows’ta ‘Ctrl+Backspace’ ve MacOS’ta ‘Option+Backspace’ tuşlarıyla bundan sonra sözcük silmeniz 3 saniye süreceğine yarım saniye da sürmez.
Bayağı bir klavye, masadan yüksekliğinize göre yazarken dağinizi yukarı evet da aşağı hak bükmenize münasebet olabilir. Fakat eğimi ayarlanabilen ve bilek koymalık bölmeye sahip, ergonomik bir klavye; parmaklarınız haricinde elinizin tek yerinin çkızılışmasını gerektirmez.
On Parmak Klavye Elbette Öğrenilir?
10 Parmak Klavye yahut On Parmak, rüyet duyusunu kullanmanıza lüzum kalmadan, klavyedeki tuşların yerini ezberleyerek ve tahrir esnasında 10 parmağınızı etkili olarak kullandığınız bir klavye tekniğidir. 10 inç klavye kullanırken, klavyeye bakmanıza lüzum kalmadan vücudunuzun kas hafızasını kullanarak elan hızlı ve çalışan şekilde yazabilirsiniz. İki inç yahut vürutigüzel klavye kullanım tekniklerinin aksine 10 inç klavye, hem elan az yorucu hem bile en doğurgan klavye sarf tekniğidir. Site üzerinden on inç yazmaya ilişkin olarak birfena doğurgan etkinliğe ulaşabilmeniz mümkündür.

Klavye Çalışması

Klavye Hız Testi

Klavyede Hızlı Yazma

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir